menu info
Stoly-banner

Skleněný stůl s vlastní fotografií

Zajímavou novinkou v oblasti výroby stolů je možnost potisku stolové desky vlastní fotografií. Na vaší skleněné stolové desce mohou být rodinné fotografie nebo cokoliv jiného. Představte si například snídani u stolu s deskou potištěnou fotografií rozkvetlé louky. 

Nabízíme možnost potisku stolové desky fotografií, motivem nebo ornamentem, staženým ze stránek www.shutterstock.com nebo eu.fotolia.com. Také je možné použít vlastní fotografii. 

Jak se vyrábí skleněný stůl s vlastní fotkou?

Skleněná stolová deska se vyrobí na míru, s leštěnou nebo broušenou hranou a poté projde procesem kalení. Tímto získá potřebnou pevnost a odolnost. I v případě rozbití se sklo rozpadne na malé kousky a neutvoří nebezpečné střepy. Takto upravené sklo jde do speciálního tiskařského stroje, který nanese barvy podle grafického návrhu. 3 grafické návrhy poskytujeme zákazníkovi zdarma. Na hliníkové konstrukci leží stolová deska na silikonových čočkách, které sklo pevně drží, zároveň je ale snadno demontovatelné.

Jak objednat skleněný stůl s fotografií

Nejprve si zákazník určí konkrétní rozměry stolu, vybere si  hliníkové podnože a vybere si konkrétní úpravu stolu. S tím pomůžeme zákazníkovy prostřednictvím telefonu  +420 775 563 707 nebo na mailu modum@modum.cz. Zákazník nám následně pošle svoji fotografii, kterou by chtěl na svém stole mít. Po obdržení fotografie ověříme, zda je v dostatečné kvalitě. Pokud je vše v pořádku, celá zakázka putuje do výroby. Pak již stačí chvíli počkat a stůl vám dovezeme až k vám domů. 
Příklady cen stolů s vlastní fotografií najdete na stránce cena stolů.


Obchodní podmínky | Reklamační řád | © Modum.cz

Tyto webové stránky mohou používat k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více